سوالات متداول

سرویس سه سوت چیست؟

سه سوت یک سرویس کوتاه کننده لینک می باشد که شما می توانید انواع لینک های خود را برای به اشتراک گذاری با دوستان و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی در این سرویس کوتاه کرده و لینک کوتاه با دیگران به اشتراک بگذارید.

مزایای استفاده از سه سوت نسبت به دیگر سرویس ها چیست؟

علاوه بر اینکه لینک های ایجاد شده در سه سوت هیچ گاه منقضی نخواهند شد این سرویس کاملاً رایگان است و اطلاعات مفیدی از آمار بازدیدکنندگان لینک ها را در اختیار سازنده قرار میدهد.

کاربرد آدرس پیشنهادی و پسورد انتقال در این سرویس چیست؟

گاهی شما نیاز دارید یک آدرس توسط خودتان انتخاب یا لینک مورد نظر را در سه سوت ایجاد کنید با استفاده از این بخش می توانید کلمات مورد نظر را برای لینک خود انتخاب کنید.

کاربرد پسورد انتقال در این سرویس به این صورت می باشد که ممکن است شما نیاز به ایجاد سریع لینک داشته باشید و نخواهید در زمان فعلی در سایت وارد شوید این پسورد را برای لینک های خود قرار میدهید و در آینده می توانید این لینک ها را در پنل کاربردی خود اضافه کرده و مدیریت کنید.

نمایش آمار در سه سوت به چه صورت می باشد؟

لینک هایی که بدون پسورد انتقال ساخته شده باشند در معرض دید عموم هستند و همگان می توانند آمار بازدید این لینک ها را مشاهده کنند و لینک هایی که با پسورد انتقال یا در پنل کاربری ایجاد شده باشند آمار آنها فقط توسط ایجاد کننده قابل مشاهده و دسترسی می باشد.

روش منتقل (ریدایرکت) شدن لینک ها در سه سوت به چه صورت می باشد؟

مهمترین مزیت سه سوت نسبت به بسیاری دیگر سرویس های موجود ریدایرکت شدن لینک های با کد 301 (Parmanent redirect) می باشد که این خود باعث بهبود جایگاه سئو در موتورهای جستجو شده و هیچگونه تبلیغات و مطلب اضافه به کاربر در هنگام ریدایرکت نشان نخواهد داد و مستقیماً به لینک مورد نظر منتقل خواهد شد.

برای به اشتراک گذاری در شبکه های مجازی نیز با استفاده از لینک های کوتاه شده سه سوت می توانید پیش نمایش سایت مقصد را به درستی نمایش دهید و هیچ اطلاعاتی از سه سوت نمایش داده نخواهد شد.